La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 895 Culés

7

Niesamowite jest to że rozum daje do zrozumienia że ten dwumecz jest już zakończony, tak w sercu i tak mam malutką nadzieję w tych chłopaków że dokonają remontady :D Kocham ten klub od malucha i różne cuda się zdarzały także pewnie jak zwykle 8 marca siądę sam w ciszy przed telewizorem zakładając szalik, koszulkę tego klubu i będę trzymał kciuki od pierwszego do ostatniego gwizdka tego meczu :D Wmawiam sobie że to wypadek przy pracy, gorszy dzień. Cóż, cała drużyna musi zagrać na Camp Nou, w naszej świątyni na 200%, szarpać do samego końca, gryźć trawę. Mamy w drużynie najlepszego piłkarza w historii który jest w stanie zrobić ogromną różnicę i pokazać że się da, tylko trzeba tego chcieć. Jeśli się nie uda, trudno, aby zostawili całe serducho i godnie się pożegnali z tymi rozgrywkami w tym sezonie. Potem w takim wypadku latem trzeba będzie dokonać konkretnych transferów. Przede wszystkim PO i ŚP klasy światowej bo to są największe minusy aktualnie. Myślę że wtedy również Lucho powinien odejść, niestety to już byłby ten czas. Widać że nie ma już pomysłu :/ Widziałbym w jego miejsce gościa z jajami który niesamowicie by zmotywował cały zespół do grania od 1 do 90min. Mowa tu oczywiście o Sampaolim albo Simeone.

0

@marcinK0000 moj sen
12 min rew. z psg 2-0
90 min 4-0
120 min 6-1

0

@marszal96 Przed rewanżem z Bayernem śniło mi 5:0 dla nas a dostaliśmy 3:0 w dupe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?