- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
4
Trochę opadły emocje po wczoraj i tak myślę, że można tą stratę odrobić. To będzie droga przez piekło, niezwykła męczarnia ale można. Kto jak nie Barcelona, Real czy Bayern jest stworzony do rzeczy wielkich? To są giganci futbolu, dla nich nie ma słowa 'niemozliwe'. Trzeba będzie rozegrać mecz perfekcyjny - od bramkarza, poprzez obronę, pomoc i na ataku kończąc, ale mamy tą mentalność - umiemy stłamsić rywala, potrafiliśmy w tej nowej historii zniszczyć Real (0:4, 5:0, 2:6), ogrywaliśmy też 4:0 Man City, 3:0 Bayern. Kluczem będzie mentalność, monolit, szczęście i twarda gra, zaangażowanie. Jestem pewny, że ta misja jest z tych 'hard' lub nawet 'very hard' ale da się, Barcelono, da się! Będę z Wami całym sercem. :)
3
@Kubix93 Z całym szacunkiem ale jak czytam komentarze że można tą stratę odrobić to nie wiem czy się śmiać czy płakać.Oj chyba masz małe pojęcie o piłce albo jesteś marzycielem.Czy ty myślisz że Paryż przyjedzie na wakacje?...Oni na tą chwile bija nas na głowę,są dwa poziomy wyżej.Ich pomoc przy naszej to dwa inne światy.I jeszcze jedno wystarczy że strzelają gola i po ptokach,a pamiętaj że my musimy atakować od początku.I najważniejsze czy dla Leo będzie chciało się biegać...oto jest pytanie.
1
@Klimach fan But... where is the lie tho? Można tę stratę odrobić. Kwestia jest tylko taka, czy się uda.
Z tego co widzę, optymiści nie piszą, że na pewno to odrobimy, ale że będą wierzyć, bo jest to możliwe do zrobienia. I tak w rzeczywistości jest. 0.001% szans, to wciąż szansa.
0
@Klimach fan Hmmm...pokaż mi gościa, który wierzył, że Liverpool odrobi w finale LM 06 odrobi stratę z 0:3 na 3:3 w 45 min. Nadzieja umiera ostatnia - ja wierzę, że Barca pokazując pazur, charakter, wolę walki i mając odrobinę szczęścia jest w stanie wygrać ten mecz conajmniej 4:0. A na piłce się znam - widziałem rzeczy, które się filozofom nie śniły np jak drużyna strzela 3 bramki w 4 minuty, lub jak drużyna A gra z drużyną B i drużyna A prowadzi 1:0 mając w 100% mecz pod kontrolą, przychodzi 90 minuta i drużyna B strzela 2 bramki w 1,5 minuty i odwraca losy meczu więc dlaczego do jasnej cholery Barca, mając dzień konia nie potrafiłby odwrócić tego dwumeczu? Widziałem jak ci sami gracze (Messi, Iniesta, Pique) tłamsili Real 5:0. Widziałem jak Suarez czy Neymar strzelali kolejne bramki na Bernabeu i wygrywali 4:0 z Realem, z tym samym Realem, który za pół roku zdobył Ligę Mistrzów. Powtarzam - szansę są małe, być może mniejsze niż 1% ale wiary mi nie odbierzesz. :)