- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
0
wierzycie w odrobienie strat do Realu ? ?
24
@Messibestplayerintheworld Jak moglibyśmy nie wierzyć?!
2
@Gaucho świetni kibice tylko TU VeB
4
@Messibestplayerintheworld Skoro Real rok temu prawie odrobił 10 pkt do nas, to my nie odrobimy ew. 7 do nich?
0
@sewerynVeB też jestem tego zdania. Real odrobił do nas 11 pkt z 12 przewagi naszej
1
@Messibestplayerintheworld staytstyka i historia jest niueblagana - to jest zbyr duza roznica. W ostatnich 10-15 nikt nie odrobil takiej straty do lidera na tym etapie zeby pozniej zostac mistrzem.
Jasne pare razy w historii zespoly liderujace tracily pewna czesc przewagi (sezony 08/09,11/12, 15/16 - w dwoch pierwszych el clascio rozstrzygalo sprawe, ale jednak raz Barca a pozniej Real tracily odpowiednio 8 i 6 pkt z przewagi), ale jednak ostatecznie przy takiej przewadze mistrza nie oddawaly.
Nadzieja umiera ostatnia, ale prawda jest taka, ze wszystkie karty ma w reku Real.
0
@mekston Ciężko będzie ale trzeba wierzyć zostały jeszcze sporo kolejek do końca
0
@mekston 15 kolejek do końca a real czekają jeszcze mecze z Barceloną Villareal Atletico Atletic, Las Palmas, Eibar
0
@Messibestplayerintheworld a nas czekaja mecze z :
Atletico, Real (wyjazdy), Sevilla, Villareal, Las Palmas (wyjazd).
BTW - Eibar to nie jest jakis bardzo mocny rywal zeby go wymieniac. Do tego Real gra z Las Palmas u siebie - co tez nie jawi sie jako nadmiernie trudny mecz.
Real ma wyjazdy do Bilbao i z Villareal, a my z Atletico i na SB.
Terminarz zatem mozna powiedziec zblizony pod katem trudnosci.
Zatem ten kalendarz nie wyglada tak, ze my gramy z Osasuna, Eibar, Sociedad (u siebie), Leganes, Deportivo, a Real z Atletico, Sevilla, Villareal.
Jak pisalem nadzieja umiera ostatnia, ale Real ma wszystko na majstra.
0
@mekston Ja nie pisałem że my mamy łatwo :) wiadomo będzie ciężko, ale napisałem gdzie real może się potknąć i 2 zaległe wyjazd do Valencii i Celty wcale nie = 6pkt
0
@Messibestplayerintheworld jasne, ze Real straci jeszcze punkty, ale my rowniez