- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 870 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 870 Culés
0
Słuchajcie, może i marudzę, ale zmiany w naszym klubie są konieczne. Chapeu bas dla Enrique za to, co osiągnął i ja nigdy nie powiem, że go nie chcę. On ma w Barsie zapewnione honorowe miejsce. Jednak po sezonie prawdopodobnie sam odejdzie, bo ma już dosyć, tak jak Pep, wypalił się. Preferuję Sampaolego, trenera z ikrą, który ogarnie bajzel w klubie, a zawodnicy pójdą za niego w ogień. Koeman jest wielką niewiadomą, tak, jak Valverde. Mam nadzieję, że Lucho to jednak ogarnie, nawet jak odejdzie, bo to bardzo dobry trener i nic tego nie zmienia. Co do składu, to musi nastąpić przebudowanie, głównie pomocy. Odejść powinien Andre Gomes( pewnie zostanę zhejtowany, ale trudno, jak na niego patrzę to prawie płaczę), Rakieta już chyba nie ma tej motywacji, co na początku, Roberto musi odpocząć od gry w 11, lepiej powołać Palencię lub Perdomo, ze świeżymi siłami i zapałem. No i przyglądamy się Alcacerowi, ja wierzę w tego zawodnika, tak jak wierzyłem w Vidala. Jak się ewidentnie nie sprawdzi to go musimy pożegnać. PO niezbędny np. Cancelo, Fabinho, wróci Aleix. Yerry mina uzupełni obronę, Umtiti i Digne powinni się bardziej zaadaptować w następnym sezonie. Pomoc musi wzmocnić Isco, albo też Veratti. Atak potrzebuje Coutinho lub Carrasco. Z takimi wzmocnieniami będziemy bardzo silni. To tylko moje przemyślenia, a wy co myślicie na ten temat?
1
@BlAugrAnAPolAnd Myslę,ze za 20 mln,ktore rzekomo mamy miec na transfery plus kasa ze sprzedazy zawodników to my mozemy pomarzyc o transferach typu Coutinho czy Verratti.
0
@Kredon Racja, latem trzeba wzmocnić pomoc, Isco chyba za ok 50 mln może wyrwiemy, a zimą obronę, Cancelo, Fabinho
0
@BlAugrAnAPolAnd Carrasco - za kogo? Jesli zgodzilby sie siedziec na lawce to spoko. Jesli zostanie Arda - to Carrasco bedzie zbedny - bo na ten moment to Arda jest zmiennikiem Neymara.
Z całosci wypowiedzi najwazniejsze jest ponizsze zdanie:
"Pomoc musi wzmocnić"
Potrzebny jest crack w pomocy i tyle - ktos kto bedzie potrafil rozgrywac / zagrywac kluczowe pilki / asystowac / moze strzelic jakiego waznego gola raz na 5-10 gier. NIe musi miec wszystkiego, ale nasza pomoc:
1) nie kreuje gry
2) nie posyla wielu kluczowych podan
3) nie posyla asyst
4) nie strzela bramek (jak juz strzeli to cos malo waznego - np. bramka Rakiety z Alaves) - a czasami dla MSN takie wsparcie by sie przydalo.