La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

2

Tymczasem w miniony weekend podczas meczu Vitesse - Ajax- en w kierunku naszego wychowanka ,a w tej chwili bramkarza ajaxu Onany od "kibiców" Arnhem poleciały kilkakrotnie okrzyki rasistowskie nasladujace małpę... to jest naprawdę skandal że jeszcze tacy ludzie istnieją, choć im samym zachowaniem bliżej do małp niz ludzi...
Poniżej video że zdarzenia:
https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/724473/onana-racistisch-bejegend-in-gelredome-vitesse-start-zoektocht-naar-daders.html

konto usunięte

1

@voetballer Że też ludzi w ogóle wstrzasaja takie wydarzenia. Na stadionach dzieją się gorsze rzeczy. Kibice giną w bojkach, wyzywane sa rodziny i dzieci piłkarzy a niektórzy są wstrzasnieci tym, że ktoś rasistowskie okrzyki rzuca w stronę piłkarza. To jest normalna rzecz na stadionach. Było, jest i będzie.

1

@MaTt_BarcaFan Normalne? No chyba nie. Tak samo jakbyś powiedział że zabijanie jest czymś zupełnie normalny i nie należy się przejmować.

konto usunięte

2

@kuba1624 W sensie, że nie normalne, ale powszechne. Cały czas się dzieje coś takiego. A porównanie do zabijania było słabe; )

1

@MaTt_BarcaFan Nie było słabe, jedno i drugie jest czyms złym i obie te rzeczy trzeba zwalczac.

konto usunięte

2

@kuba1624 Jedno i drugie jest czymś złym, ale jedno jest gorsze od drugiego. Nie porównuj morderstwa do rasistowskich okrzyków.

0

@MaTt_BarcaFan Jeśli dla Ciebie takie zachowanie jest normalne to wcale nie jesteś lepszy od tych "kibiców"

konto usunięte

2

@voetballer Jezu strasznie męczy mnie rozmowa z użytkownikami, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Naprawdę staram się być wyrozumiały dla takich ludzi. Napisałem wyżej, że takie zachowanie na trybunach nie jest normalne, ale powszechne. Poczytaj moją wymianę zdań z kuba1624.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?