La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

1

Cholernie szkoda mi sytuacji Rafinhi w naszej drużynie. Moim zdaniem chłopak się stara, biega drybluje, widać że mu się chce, jest dobry technicznie. Za to wszystko jest tylko naszym rezerwowym a gra za niego 35 mln które pół sezonu nic nie pokazało. Moim zdaniem Barcelona powinna stawiać od tej pory na Rafinhe a Gomes powinien grzać ławę. W Rafinhi jest wielki potencjał.

konto usunięte

8

@lukasik17 Mnie żenuje te kółeczko. Gomes gra gówno, ludzie domagają się Rafinhii, Rafinha gra gówno, ludzie domagają się Rakiticia. Rakitić gra gówno, kibice żądają Denisa. Denis gra gówno, ludzie Domagają się Turana. Turan gra gówno, ludzie chcą Gomesa i koło się zamyka. Dlatego bo tak naprawdę wszyscy ci piłkarze grają taką samą padline w pomocy.

0

@Ratamahatta Tak naprawdę CAŁA POMOC gra padakę, włącznie z Iniestą i Busquetsem.

0

@Ratamahatta Ale z tego wszystkiego na chwilę obecną Rafinha prezentuje najwyższy poziom. Chodzi mi o to że na tą chwilę w Barcelonie wygląda to tak jakby nie liczyła się forma a jakieś dziwne układy a taki klub nie może sobie na takie coś pozwolić. Kółeczko jest ale trzeba w tej sytuacji łapać rękami i nogami nawet najmniejsza zwyzke formy naszych piłkarzy a nie stawiać ciągle na to samo które nie wypala.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?