La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

1

Komitet Arbitrów zaskarżył Roiga i Piqué za ich komentarze. Źródło RM.pl

2

@V e B 96 No tak bo jak ktoś ma inną wizję ligi niż Perez to trzeba go zgnoić.

konto usunięte

8

@V e B 96 Już dwa razy go ostatnio oskarżali i nic nie wskórali. To samo będzie i tym razem. Jakby dostał karę za coś takiego, mógłby odwołać się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka pod zarzutem ograniczania jego wolności słowa. Skoro nikogo nie nazwał wprost "oszustem", "złodziejem", "sprzedajną dzi*ką" itp itd, a jedynie wrzucił do sieci obrazki pochodzące z prasy i podpisał je "Podwójne standardy" (czy jakoś tak), to mogą zrobić jemu... (tu niech sobie każdy dopowie). Wiedzą, że Pique ma jaja, nie robi dobrej miny do złej gry, więc jakby dostał jakąś karę, to wytoczyłby im taką wojnę, że w końcu by może ktoś dobrał im się do dupy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?