La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1874 Culés

14

A pamiętam jak jeszcze w styczniu niektórzy pisali ,że liga przegrana... :DD https://pbs.twimg.com/media/C53bKbbWUAEValq.jpg :))

1

@BarcaInfo Wciąż to biali sa faworytem. Liga bedzie wciąż bardzo trudna - bo ok Real teraz pogubił punkty ale zaraz moze złapać serie 10 meczów samych zwycięstw

0

@mekston My również możemy teraz się zmotywować i wygrać kilka meczów pod rząd w lidze. Do końca będzie jeszcze wiele emocji!

0

@BarcaInfo klasyk - chyba nawet w listopadzie niektórzy już ligę przegrywali ;)

0

@BarcaInfo Jasne - choc statystycznie raczej Real zbuduje pewnie serie zwycięstw.

Zobaczymy - bedziemy mieli te mala przewagę ze troche więcej odpoczynku bedzie z uwagi na brak LM

0

@mekston Ja jeszcze wierze w odrobienie strat z PSG,będzie piekielnie ciężko ale nadal uważam ,że możemy awansować dalej.

0

@BarcaInfo przy 4-1 ja bym wierzyl - przy 4-0 wierze ze powalcza i moze wygraja nawet 2 czy 3 bramkami, ale dla mnie jednak ciut za duzo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?