La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

8

Po pierwszym meczu z Milanem nie wierzyłam w awans, a potem czułam się glupio z tym, że zwątpiłam w tę drużynę. Po pierwszym meczu z Bayernem już wierzyłam(sukcesu nie udało się powtórzyć niestety) i dzisiaj też wierzę w sukces. Może się uda, może nie, na nic nie liczę, po prostu wierzę całym sercem. Nie będzie mi dane obejrzeć tego meczu, ale mam nadzieję, że nawet bez awansu wynik będzie pozytywny i uzyskany walką do końca. Liczę też na kibiców, którzy okażą wsparcia i darują sobie dzisiaj gwizdy jeśli na przykład Gomesowi czy reszczie nie będzie wychodzić. W końcu tots units fem força, prawda? Niech zgotują Paryżanom kocioł, a po meczu, niezależnie od wyniku, owacją na stojąco podziękują drużynie za walkę. Bo co do tego, że dadzą z siebie wszystko, nie mam najmniejszych wątpliwości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?