La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

0

I to uczucie, gdy budzisz się o 4 rano odlać i zastanawiasz się czy zdarzyło się to naprawdę.. ;)



Te wszystkie szmatławce z interi czy innych portali sieją taką propagandę .. a później taki Kowalski przeczyta to i myśli jakie to wałki były w tym meczu... Najlepsze jest to, że płaczą głównie kibice Realu a nie PSG. Przy takim intensywnym meczu, gdzie Barcelona ich stłamsiła to nawet jeśli ten karny na Suarezie był kontrowersyjny to PSG nie stwarzało nawet sytuacji, gdzie sędzia mógłby się mylić na naszą niekorzyść.. Błędy się zdarzają i to przeważnie Real na tym korzysta a jak przy 6 bramkach padnie jakaś po kontrowersjach (chociaż był ruch kolanem) i były podstawy to płacz.. Jakoś na KMŚ Ramos nie dostał drugie żółtej, final LM - gol ze spalonego, który dał dogrywkę..
a o LaLidze już nie wspomnę bo każdy wie jaki tam cyrk jest na którym korzysta Real..


BTW: Umtiti talizman! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?