La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

konto usunięte

0

jako że pracuję w systemie 3 zmianowym nie mogłem obejrzeć meczu, więc obejrzałem sobie na spokojnie powtórkę i muszę powiedzieć, że mamy kupę szczęścia...

Gdy w robocie dowiedziałem się od (wkurzonego) magazyniera, że wygraliśmy 6:1 cieszyłem się jak dziecko, ale nie dopuszczałem do siebie myśli, że sędziowie mogli nam pomóc. Wracając po robocie do szatni słyszałem innych pracowników firmy wkurzonych z powodu naszego awansu, ale dopiero dzisiaj widziałem na właśnie oczy jak to wyglądało i muszę przyznać, że tak - sędzia ewidentnie nam pomógł! Mam tu na myśli sytuację z symulką Suareza, po której odgwizdano karny wykorzystany przez Neymara - jak dla mnie to powinna być 2. żółta (1. też była za symulkę w polu karnym) i w konsekwencji czerwona dla Urugwajczyka.

Nie mam pretensji o tą sytuację z Meunierem, bo to ciężkie do oceny - Ney szukał faulu, ale mógł, natomiast sytuacja z Luisem jest przegięciem - była co prawda ręka na karku Luisito, ale ten teatralny pad to mega przesada.

Nie twierdzę, że nie strzelilibyśmy tej bramki na 5:1 i potem na 6:1, ale byłoby znacznie ciężej.

Jednak cieszę się z awansu, bo wielokrotnie zabierano nam punkty czy pozbawiano nas szans na awans (np. w pamiętnym rewanżu z Interem była ręka w polu karnym Nerraazurrich - wracałem wtedy autobusem z Barcelony, bo wybuchł ten Islandzki wulkan). Szkoda tylko, że nie obyło się bez takich kontrowersji.

Natomiast piłkarze PSG moga być źli tylko na siebie, bo wystarczyło zagrać bardziej agresywnie pressingiem i nie byłoby tego wszystkiego - po bramce Cavaniego liczyli tylko na obronę wyniku i kontry, a skończyło się zadufaniem i pewnością siebie jak w przypadku piłkarzy Bayernu w pamiętnym finale LM w 1999r. na... Camp Nou!

konto usunięte

3

@GregSTG Awans jest awans na ch** drążyć xD

3

@GregSTG https://gfycat.com/BowedOnlyChicken

Chyba wszystko w temacie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?