- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
0
Niedzielni kibice, ludzie niewiedzący za wiele z historii piłki nożnej przed 2017 przemówili, pośmiejmy się!
http://antyweb.pl/fc-barclona-psg-karny-powtorka/
4
@LinekPark Szkoda pisać w ogóle takie bazgroły. Szkoda że nikt nie pamieta jak nam w lidze notorycznie punkty odbierają a szczególności tego wałka z Betisem. Szczyt hipokryzji, kiedy Pepe świrował w finale LM i kiedy Ramos strzelał ze spalonego to cisza, a teraz gównoburza. To pokazuje o sile Barcelonie.
0
@Marcel99 Jestem wśród komentujących. Naczelny znów robi tam z siebie błazna, nie pierwszy już raz...
0
@LinekPark Ja nawet nie mam pojęcia co to za strona, a jeżeli to nie ma wspólnego z piłką to najlepiej niech tam piszą o komputerach.
1
@Marcel99 Taki duży blog o technologiach. Szybcy z newsami, więc zaglądam.
1
@LinekPark Dlaczego takich systemów nie ma? Najlepszą odpowiedzią jest właśnie wczorajszy mecz. Gdybyśmy dziś zapytali się piłkarzy FC Barcelony, czy chcieliby taki system na boiskach odpowiedź byłaby oczywista.
Tak byłaby oczywista-chcieliby...
1
@LinekPark Ale akurat z tym tekstem zgodzę się w 100%. W tym momencie w piłce nożnej kluczową rolę odgrywa szczęście. Wczoraj sędzia nam pomógł, ale to jest gra w ruletkę. Zdziwię się, jeśli do końca miesiąca, żaden kibic Barcelony nie będzie miał zastrzeżeń do pracy sędziów. Powtórki należy wprowadzić, ale w inny sposób, myślę, że warto byłoby dodać eksperta od analizy Video skontaktowanego z sędziami zabramkowymi, w innym przypadku będzie to bezużyteczne, jeśli nie wprowadzi się zatrzymań czasu, a i w tym czasie mecze się znacznie przedłużą.