La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

8

Dobre jest rowniez to, ze spalony w finale LM to wlasciwie nie blad, bo byl minimalny - mam nadzieje, ze dostana pare goli z takich spalonych i jestem ciekawy czy wowczas to tez beda male spalone.

Jak pisalem nizej - zeby wychwycic kontakt Di Marii z Mashcerano trzeba kilku powtorek i przyznania sie Javiera po meczu.

Hipokryzja trwa. Zaraz sie okaze ze tamten gol byl prawidlwoy, bo przeciez Ramos moze byc wychylony bo bialych dotycza inne przepisy albo AS dorysuje kolejnego obronce i powie ze wlasciwie to nie bylo spalonego.

Gol ze spalonego to jest duuzo wieksza kradziez niz kwestia kontrowersyjnych fauli mozna powiedziec - bo przy faulu jest pole do interpretacji, a spalony to jest kwestia czysto obiektywna.

2

@mekston nie ma co im tłumaczyć, są tak zaślepieni że nie przegadasz. Oni już byli w 100% pewni że nas już nie ma w LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?