- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
4
Unzue raczej przesądzony. Zdecydowanie wole go od Valverde, choć przyznam szczerze najbardziej chciałbym Koemana albo Bielse, a z nierealnych marzeń chciałbym powrotu Pepa do Barcelony.
9
@sewciu50 Unzue to chyba najgorsza z możliwych opcji, już chyba bym nawet strawił Bielse, mimo że zrobił syf w Marsyli.
0
@sewciu50 A co takiego wielkiego zrobił Bielsa że wielu go tak chce? Przeciętny trener na przeciętne zespoły.
5
@PheNOmeN Trener, który przez większość świetnych trenerów uważa go za geniusza, za najlepszego trenera na świecie, już jeden z wiernych kibiców Barcelony ocenił na przeciętnego xD Sampaoli, Simeone i Guardiola - który uważa go za najlepszego trenera na świecie. Ale co oni tam wiedzą, przecież to przeciętny trener dla przeciętnych zespołów. Miałem Cie na prawdę za rozsądniejszą osobę, ale tą wypowiedzią przebiłeś chyba największe głupoty jakie są tutaj pisane.
0
@sewciu50 Koeman robi dobrą robote z Evertonem. Ma szanse doprowadzić ich nawet do ligi Europy. Choć ciezko bedzie o to.
0
@sewciu50 Ahh ten wielki Bielsa. Może się pochwalić tym że w prawie każdym klubie wylatuje. W sumie może i kiedyś był dobrym trenerem ale obecnie? Hmm nie sądzę.
0
@PheNOmeN nie ukrywam, że ja też uważam Bielsę jako bardzo dobrego trenera, oczywiście nie znam wszystkich jego atutów, ale dla mnie totalny football i intensywność podczas treningów to znaki firmowe Bielsy, jestem ciekaw czy jednym z powodów, że wylatuje z drużyn nie jest spowodowany z intensywnością treningów, na pewno nie wszystkim taki styl prowadzenie się podoba, ogólnie on ma bardzo odważny styl sam raz dla Barcy, wiadomo dopóki nie potrenuje Barcę to tak naprawdę nikt nie wie jak to wyjdzie, ale może kiedyś doczekamy