La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

3

O Transfer Isco będzie bardzo ciężko dlaczego?

ma kontrakt do 2018 , gdyby rzeczywiście zdecydował się na transfer do nas to Real bankowo posadzi go na trybunach przy każdej możliwej okazji a co za tym idzie...Prawdopodny brak powołania na MŚ na który bardzo chciałby pojechać a nie sądzę, że chciałby siedzieć na trybunach rok i nie pojechać na Mundial.
Poza tym jestem pewien, że Florek wolałby sprzedać go do City/United czy innego PSG za 20 milionów niż trzymać go do momentu aż przejdzie do nas za darmo

2

@patrykzmc2000 Nie można od tak sprzedać zawodnika do innego klubu,to jest żywy człowiek,nie przedmiot i bez jego zgody nie można go tknąć palcem

0

@busquets5 dlatego też podałem argument w postaci MŚ...a sam Isco będzie wolał pójść gdzie indziej(np City/United) byle dostawał szanse gry co być może zaowocowało by powołaniem na Mundial niż siedzieć na ławce w realu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?