La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

4

Wiecie co? Tak odnośnie muzyki, polecę Wam coś, co pewnie Was zaskoczy. Z tego względu, że... "Jak to? 25-letni facet i słucha czegoś takiego?!" :D
Bardzo polecam Wam posłuchanie na YT Studia Accantus. Robią w jezyku polskim piosenki z różnych musicali oraz bajek.
Szczerze? Jak ich słucham, odnoszę się tu do piosenek z bajek, to mi się dzieciństwo przypomina.

Łapcie próbkę na zachętę - "Krąg życia" z "Króla Lwa".



A teraz możecie się śmiać ze mnie ;p

1

@polarinho Ja się nie śmieję bo sam ich słucham :D Może jestem młodszy od ciebie (20 lat), ale pewnie niektórym i tak się to wyda dziwne :D

Moja ulubiona:


Krzysztof Szczepaniak - Przyjdzie czas (Król Lew)

0

@DonMatteo901 Fajnie, że ktoś tutaj tego słucha ;)

Nie ukrywam, będę miał przyjemność usłyszeć ich koncert w Bielsku Białej, z orkiestrą symfoniczną. Nie mogę się doczekać, pewnie będzie po prostu super :D

Mi ciężko wymienić ulubione, bo mam ich naprawdę wiele... Trudno wymienić jedną.

0

@polarinho Świetny kanał, niekiedy cenię ich wersje bardziej niż oryginały np. Bóg ciężki żywot ma, Droga mi nie straszna czy Pół kroku stąd. Kuba Jurzyk to chyba mój ulubieniec z ich studia, choć wszyscy mają wspaniałe głosy i każdego miło się słucha :)

0

@Nigaki Nawet artysty nie potrafię wymienić jednego :D Kuba Jurzyk, który ma niesamowity feeling, psychopatyczny Adrian Wiśniewski, piękne i o niebiańskich głosach Sylwie Przetak oraz Banasik, i chyba najbardziej podobny do mnie charakterem i osobowością Paweł Izdebski. Nie mogę się zdecydować, wybacz :D

0

@polarinho Kiedy jest koncert w Bielsku Białej? Bo mieszkam bardzo blisko Bielska i bym się może wybrał.

0

@DonMatteo901 Wiesz co, najpierw ogłoszono koncert 19 maja, i ten się wyprzedał. Dołożono jeszcze drugi, 18 maja, co do dostępności biletów na ten nie mam pojecia. Musiałbyś wejść na www.accantus.info/bilety, wybrać "Studio Accantus - dodatkowy koncert" i zobaczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?