La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

9

Tak sobie myślę, że plusem odejścia LE będzie więcej szans dla zawodników z Barcy B, a przynajmniej mam nadzieję, że nowy trener będzie częściej z nich korzystał.

1

@JimMorrisonFCB Chyba, że trenerem będzie Unzue, to wiele się nie zmieni.

0

@sidzej Myślę, ze jednak Unzue dałby nieco więcej szans wychowankom. Nie mam żadnych argumentów aby tak twierdzić, ale po prostu takie mam przeczucie.

0

@JimMorrisonFCB Nie bedzie. Wychowankowie grają na poziomie 3ligi. Bedą wykorzystywani tyle samo co teraz. Nasz klub bedzie kupował zawodników żeby do maximum wykorzystać ostatnie lata Messiego, Suareza i innych. Zdobyć jak najwiecej trofeów do wybudowania nowego stadionu. Wtedy bedzie zapewne posucha w trofeach.
Pamietajmy ze jak Iniesta, Xavi, Puoyl wchodzili to właśnie była taka posucha.

0

@rafik300010 Ostatnio Barca B właśnie gra całkiem dobrze i mają realne szanse na powrót do Segunda więc nie skreślałbym ich tak szybko ;)

0

@JimMorrisonFCB Wiem o tym. Tylko ile w tej drużynie jest typowych wychowanków a ile piłkarzy ściągniętych.

Pamiętaj rowniez ze pare lat temu żeby nie przepis to byśmy mieli dwie drużyny w LaLiga.
Rowniez zawodnicy którzy byli uznawani za tzw perełki po odejściu z klubu szału nie robią.

0

@rafik300010 Halilović radzi sobie całkiem nieźle w Las Palmas, Munir również nie gorzej w Valencii, Sandro strzela dla Malagi, więc nie jest tak źle. Najbardziej tylko szkoda mi Adamy Traore, który kisi się w drewnianym Middlesborough.

0

@JimMorrisonFCB Zdaje sobie sprawę jak sobie radzą. Pytanie brzmi czy to co oni prezentują wystarczy na Barcelonę?
Widzimy np po Denisie jak radził sobie w poprzednich sezonach a jak radzi sobie u nas.

0

@rafik300010 Myślę, że Halilović nie zaprezentowałby się gorzej od Denisa czy Rafinhi.

0

@JimMorrisonFCB On żeby coś znaczyć musi być ponad tych dwóch piłkarzy. Rafinia dopiero teraz po zmianie ustawienia zaczął grać ale czy jest w stanie przesadzić o losach jakiegoś meczu?
Dopóki będzie MSN grało na takim poziomie możemy zapomnieć o znaczącej roli wychowanków jaki by nie był to trener.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?