La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

6

Jakub Kręcidło‏Konto zweryfikowane @J_Krecidlo
Najśmieszniejsze jest to, że sędziowie po meczu powiedzieli, że nie usłyszeli nic nadzwyczajnego od Messiego, nie poczuli się obrażeni:)
https://pbs.twimg.com/media/C8A2YWFX0AQz7uE.jpg

0

@Gaucho Troche bez sensu ze dajesz zdjęcie tekstu który jest całkowicie po hiszpańsku bo zapewne większość użytkowników nie zna tego języka ;)

0

@Gaucho To,.że w protokole nic nie ma nie znaczy, że do incydentu nie doszło. Było starcie pomiędzy Messim a jakimś piłkarzem Chile przy linii bocznej blisko pola karnego, liniowy pomachał chorągiewką że faul, ale nie przyznał piłki Argentynie tylko Chile. Leo się wkurzył, bo cały mecz pachniało golem dla Chile i walczył o każdą piłkę, zresztą faul na nim był ewidentny z tego co pamiętam. Zaczął coś rzucać w kierunku tego sędziego a po meczu ostentacyjnie nie podali sobie dłoni. Przecież arbiter nie będzie płakał po spotkaniu że zły Messi zwyzywał mu matkę.
Co nie zmiana faktu, że kara jest wprost absurdalna i wygląda, jakby Leo komuś nogę w dwóch miejscach złamał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?