La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

1

Alba, Busquets, Pique, Iniesta i Umtiti od pierwszej minuty.

0

@hen0x Trochę nie rozumiem tego, że piłkarze, którzy grają całą masę meczów w sezonie, jak Pique, Iniesta, Alba, Busi, Ramos czy Carvajal wybiegają w pierwszej 11 w meczu TOWARZYSKIM. Jakoś trener Chorwatów nie miał oporów, żeby odesłać Modricia i Rakiticia. Reszta jeszcze ok, niech pogra bez przeciążania się, ale Andres? Przecież on ma 33 lata, jest po dwóch długich kontuzjach w tym sezonie, ledwo gra co drugi mecz.

0

@Eleri Niby towarzyski, ale mecz wysokiej rangi, więc Lopetegui stawia na najlepszych. Mam tylko nadzieję, że nie będzie ich (Pique, Sergio, Andresa) trzymać na boisku przez 90 minut. Alba niech biega, bo grał ostatnio niewiele.

0

@hen0x Myślę, że Iniestę na 100% zmieni, Busiego może, ale Pique nie ma szans. Na pewno nie zmieni obrońców. Co do Alby - zgadzam się, niech gra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?