- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1231 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1231 Culés
2
Wygląda na to że Paco dobrze gra na prawej stronie! A gdyby tak spróbować:
MAtS
Masche-Pique-Umtiti
Busi
Rakieta-Iniesta
Messi
Paco-Suarez-Neymar
1
@DamianVeB11 Nie żartuj.
0
@DamianVeB11 Roberto za Rakietę chyba jednak i identycznie to widzę.
0
@DamianVeB11 a potem w razie kontuzjii to co ?
0
@QAZ Nie żartuje. Rafa na prawej nie dawał dużo, teraz jeszcze ta nieszczęsna kontuzja. Paco naprawdę daje radę i jak można zauważyć - bardzo potrzebuje minut.
0
@Gaucho Właśnie miałem edytować. Rakieta, Roberto, Rafa etc. na tej pozycji.
0
@Messibestplayerintheworld W razie kontuzji kogo? Jeśli Paco to wtedy albo Rafa albo Messi na prawej i w środku ktoś inny. Proste.
0
@DamianVeB11 a w razie kontuzji kogoś z podstawowej jedenastki ? ustawiasz skład nie myśląc o innych aspektach
0
@Messibestplayerintheworld A od czego są zmiennicy? Zmiana systemu? Przecież przed sezonem było głośno, że mamy najmocniejszą i najrowniejsza kadrę w ostatnich latach.