La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1231 Culés

konto usunięte

2

Wygląda na to że Paco dobrze gra na prawej stronie! A gdyby tak spróbować:

MAtS

Masche-Pique-Umtiti

Busi

Rakieta-Iniesta

Messi

Paco-Suarez-Neymar

konto usunięte

1

@DamianVeB11 Nie żartuj.

0

@DamianVeB11 Roberto za Rakietę chyba jednak i identycznie to widzę.

0

@DamianVeB11 a potem w razie kontuzjii to co ?

konto usunięte

0

@QAZ Nie żartuje. Rafa na prawej nie dawał dużo, teraz jeszcze ta nieszczęsna kontuzja. Paco naprawdę daje radę i jak można zauważyć - bardzo potrzebuje minut.

konto usunięte

0

@Gaucho Właśnie miałem edytować. Rakieta, Roberto, Rafa etc. na tej pozycji.

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld W razie kontuzji kogo? Jeśli Paco to wtedy albo Rafa albo Messi na prawej i w środku ktoś inny. Proste.

0

@DamianVeB11 a w razie kontuzji kogoś z podstawowej jedenastki ? ustawiasz skład nie myśląc o innych aspektach

0

@Messibestplayerintheworld A od czego są zmiennicy? Zmiana systemu? Przecież przed sezonem było głośno, że mamy najmocniejszą i najrowniejsza kadrę w ostatnich latach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?