- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
0
Najważniejsze dziś były 3 punkty i to się udało. Ten kwietniowy maraton zaczynamy bardzo dobrze. Oby też się tak zakończył.
Mam małą uwagę czy tylko ja zauważyłem (czy jestem przewrażliwiony?) że przy bramce na 2:1 Suarez przed podaniem do Paco faulował zawodnika Granady uderzając go ręką w twarz?
0
@Bobo25 Jesteś przewrażliwiony. Obejrzyj kilka meczów białych i zobacz jak pod nich sędziowie gwiżdżą
4
@jeonek Po co Ty tu białych wrzucasz.. Koleś pyta o Suareza a Ty wyjezdzasz z Realem. Kompleks..
0
@xBlacky Jestem ciekaw waszej opinii bo na jadnej powtórce było to wyraźnie widać, zawodnik Granady nawet leżał potem na murawie gdy padła później bramka.
Za podobną sytuację zawodnik Granady który machnał ręką w Neymara sędzia gwizdnął faul i nawet dał żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną (druga żółta)
0
@Bobo25 Nie dał temu co "dziabnął" Neymara (w sumie był to zawodnik inny, niz ten o którym mówisz), a ten o kim mówisz, dostał w tej samej sytuacji pierwszą żółtą kartkę za frustrację - odkopnięcie piłki.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kasztaniak To już mi się pomigało z tymi kartkami. Ale faul na Neymarze był. A Suarezowi uszło podobne uderzenie płazem (na nasze szczęście).
0
@Bobo25 Nie widziałem powtórki z Suarezem, jak masz jakąś to chętnie bym zobaczył :)
0
@Kasztaniak Nie mam, to była trzecia lub czwarta powtórka po golu, kamera była skierowana w stronę bramki Granady. Suarez zaraz po przyjęciu piłki chcąc się zastawic machnął do tyłu ręką trafiając w twarz przeciwnika. Ten nawet upadł na murawę.
0
@Kasztaniak Słaba kopia, ale widać to ok. 50 sekundy: