La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

konto usunięte

0

UWAGA mieszkańcy Warszawy i okolic!

Czy byłby ktoś zainteresowany wspólnym wypadem do pubu Zielona Gęś (przy samej stacji metra Pole Mokotowskie, więc w świetnym miejscu) na najbliższy mecz LM (Juve - Barca)? Myślę, że po pierwsze fajnie byłoby się poznać i zintegrować z paroma osobami z tej strony, po drugie obejrzeć meczyk w gronie kibiców Barcy, mając na sobie koszulki / szaliki klubowe :) Jak ktoś jest chętny, to niech wpisze się pod tym postem. Dzień przed meczem oraz w dniu meczu wyślę na priv potwierdzenie każdemu, kto się wpisał.

I prośba do redakcji. Jeśli to nie problem, pozwolę sobie ten post wrzucać raz dziennie, aby dotarł do jak największej liczby osób.


PS Mam już 6-7 osób :)

0

@LuisSalvano Dam znać właściwie przed samym meczem :)

9

@LuisSalvano Widze to juz na Rambli chyba 10 raz, skoro masz maly odzew do tej pory to nie sadze ze to sie zmieni, przestan spamowac

6

@fcbfan1993 Wyjaśnił o co chodzi, jaki masz problem?

konto usunięte

25

@fcbfan1993 Mały odzew? 6-7 osób to mały odzew? Ja się więcej niż 10 osób nie spodziewałem (biorąc pod uwagę różne czynniki). A wrzucenie jednego postu dziennie chyba nie powinno Ci przeszkadzać. No chyba, że nie masz innych zmartwień. Poza tym, nie każdy zagląda tutaj codziennie i o każdej porze dnia. Jakbym wrzucił to ogłoszenie raz, to by za moment przepadło w gąszczu innych postów.

0

@LuisSalvano Ja niestety nie dam rady. Praca na noc -_-. Jednakże jeśli twój pomysł wypali można spotkać się też na rewanż, albo na inny mecz ^ ^

konto usunięte

0

@LuisSalvano Jakbym był z Warszawy to bym się chętnie spotkał; )

0

@MaTt_BarcaFan Gdyby nie to że w Poznaniu jestem ;(

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Oczywiście, że tak. Jak wypali, to wymienię się z ludźmi numerami i można częściej tak chodzić ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?