La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1383 Culés

3

Prawda jest taka, że jezeli nie wyłożymy grubej kasy na klasowych graczy tylko będziemy chcieli zastąpić ich jakimiś polsrodkami to dalej tak to bedzie wyglądało. Trzeba sie przyzwyczaić, czasy sa takie, a nie inne, ceny są zawyżone, ale tak jest i juz, a wychowanków takich jak Xavi, Iniesta, Busi, Pedro też już u nas prawdopodobnie nie będzie wiec nie pozostaje nic innego jak po prostu wyłożyć pieniądze na stół jezeli chcemy byc ciągle na absolutnym TOPie. Wydalismy raz a porządnie na środkowego napastnika i mamy najlepsza "9" na świecie i tak samo trzeba zrobic jezeli chodzi o pomoc bo każda druzyna kupuje tylko nie kazda kupuje takich marnych graczy jak Barca a to jest dla mnie nie do pomyslenia biorąc pod uwage wielkość i aspiracje tego klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?