La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

11

Gomes po tym meczu powinien powiedzieć to co Centrao z Realu. "Jestem bez formy niech trener mnie nie wystawia, jestem za słaby na taki klub jak Barcelona." Wy bez przerwy piszecie że odpali, a on gada że jest mieszanką Rakitica i Iniesty, no śmiech na sali. Iniesta to magik, a Rakitic to kawał mięsa. Gomes niby przypomina Rakitica, ale ma 0 siły fizycznej, kompletne 0 techniki, , nawet woli walki nie ma. Dzisiaj i już z 30 razy przed meczem czytałem komentarze że nam japy pozamyka swoją grą.

3

@daniel32778 Może to jest wniosek na wyrost - ale wg mnie Portugalczyk (ogólnie) w Barcelonie to jest śliski wybór w obecnej epoce. Tu nigdy nie będzie tej chemii i sportowej wrogości względem rywala ze stolicy, który utożsamiany jest z Cristiano, na którym się prawdopodobnie wychowywali i dorastali. Zastanawiam się czy zarząd brał to pod uwagę sprowadzając AG.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?