- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1893 Culés
0
Jak za starych dobrych czasów...
Comeback z 5:15 na 15:15.
Przeciwnik przy wyniku 5:15 pisał 'ez' i ma za swoje pajac.
Chodzi o CS:GO oczywiście :v
0
@DaPi Ale w twoim meczu czy prosi grają? XD
0
@VEB931 W moim kumplu, w moim :v
1
@DaPi ja to nie ogarniam ludzi z pisaniem tego ezz ile razy wygrywałem mecze do 3,2 czasem do 0 i nigdy nie pisałem tego. To pokazuje brak szacunku do przeciwnika. Ale w sumie co się dziwić jak w to gra pełno małych pryszczatych szczyli
0
@Orłoś Ja napisałem 'gg ez comeback' po zakończeniu meczu, bo tamten pajac mnie wkurzył, a tak to w trakcie meczu never.
0
@DaPi Jaka ranga tak z ciekawości?
0
@VEB931 MGE :(
Troszkę słabo, ale w ostatnich miesiącach grałem raz na dwa tygodnie czasami trochę częściej.
Teraz w wolnym czasie będę właśnie więcej na CS poświęcał, oczywiście po treningach :D
1
@Orłoś Brak szacunku? Osobiście sam często tak sobie dogryzam z przeciwnikami i oni też nie odbierają tego jako obrazę majestatu tylko odpowiadają w podobnym stylu. Ale to zależy jeszcze od poziomu na jakim się gra bo wszystko poniżej LE to syf i dwa metry mułu
0
@Striker Mnie te 'ez' zawsze motywuje. Jak zobaczyłem co piszą po pewnej akcji to się we mnie zagotowało. 10 rund wygranych pod rząd może baranów czegoś nauczy.
0
@DaPi Powiem Ci tak, ranga w CS'ie odzwierciedlała umiejętności gracza jeszcze jakiś może rok temu. Dzisiaj rangi naprawdę, nie wiem czemu sporej ilości graczy na tym zależy, ale naprawdę ranga po prostu nie ma znaczenia. Może nie do końca, bo wiadomo między Silverem a takim kałaszkiem jest różnica. Ale między np. Goldem a LEM'em nie ma takiej dużej różnicy. Dlatego nie gram już Matchmakingów, a raczej tylko FaceIT'y, a już nie długo sobie kupię ESEA. Pozdrawiam :D
0
@Seklik Też grałem faceity :v
Wiem też, że rangi w CS są tak pomieszane, że często jak grałem z LEM`ami to mi się łatwiej grało niż na takich gold4/mg1.