La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1893 Culés

konto usunięte

0

Jak za starych dobrych czasów...
Comeback z 5:15 na 15:15.
Przeciwnik przy wyniku 5:15 pisał 'ez' i ma za swoje pajac.
Chodzi o CS:GO oczywiście :v

0

@DaPi Ale w twoim meczu czy prosi grają? XD

konto usunięte

0

@VEB931 W moim kumplu, w moim :v

1

@DaPi ja to nie ogarniam ludzi z pisaniem tego ezz ile razy wygrywałem mecze do 3,2 czasem do 0 i nigdy nie pisałem tego. To pokazuje brak szacunku do przeciwnika. Ale w sumie co się dziwić jak w to gra pełno małych pryszczatych szczyli

konto usunięte

0

@Orłoś  Ja napisałem 'gg ez comeback' po zakończeniu meczu, bo tamten pajac mnie wkurzył, a tak to w trakcie meczu never.

0

@DaPi Jaka ranga tak z ciekawości?

konto usunięte

0

@VEB931 MGE :(

Troszkę słabo, ale w ostatnich miesiącach grałem raz na dwa tygodnie czasami trochę częściej.
Teraz w wolnym czasie będę właśnie więcej na CS poświęcał, oczywiście po treningach :D

1

@Orłoś  Brak szacunku? Osobiście sam często tak sobie dogryzam z przeciwnikami i oni też nie odbierają tego jako obrazę majestatu tylko odpowiadają w podobnym stylu. Ale to zależy jeszcze od poziomu na jakim się gra bo wszystko poniżej LE to syf i dwa metry mułu

konto usunięte

0

@Striker Mnie te 'ez' zawsze motywuje. Jak zobaczyłem co piszą po pewnej akcji to się we mnie zagotowało. 10 rund wygranych pod rząd może baranów czegoś nauczy.

konto usunięte

0

@DaPi Powiem Ci tak, ranga w CS'ie odzwierciedlała umiejętności gracza jeszcze jakiś może rok temu. Dzisiaj rangi naprawdę, nie wiem czemu sporej ilości graczy na tym zależy, ale naprawdę ranga po prostu nie ma znaczenia. Może nie do końca, bo wiadomo między Silverem a takim kałaszkiem jest różnica. Ale między np. Goldem a LEM'em nie ma takiej dużej różnicy. Dlatego nie gram już Matchmakingów, a raczej tylko FaceIT'y, a już nie długo sobie kupię ESEA. Pozdrawiam :D

konto usunięte

0

@Seklik Też grałem faceity :v
Wiem też, że rangi w CS są tak pomieszane, że często jak grałem z LEM`ami to mi się łatwiej grało niż na takich gold4/mg1.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?