La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

6

Najbardziej boli fakt, że cała ta remontada z PSG teraz może okazać się tylko ciekawostką historyczną, która nic nie przyniesie dla drużyny. Myślałem, że po takiej lekcji od PSG na Parc des Princes i po pięknym widowisku na Camp Nou wreszcie obudzi się ten głód zwycięstw w piłkarzach i trenerze. A przynajmniej, że w Lidze Mistrzów nie dadzą się łatwo wyeliminować. Tym czasem wczoraj zobaczyliśmy pokaz bezradności taktycznej i kolejne błędy Lucho w ustalaniu składu. Chodzi mi konkretnie o wystawienie Mathieu w obronie, choć tak naprawdę większość czasu graliśmy 4-3-3 z tego co udało mi się zauważyć. Wydaję mi się, że o wiele lepszym wyborem byłby Alba, który nie dość, że jest lepszy w defensywie to jeszcze potrafi posłać ładną piłkę czy poklepać z Neymarem i Iniestą w trójkącie.

4

@KamQiX Masz racje z tym Albą - naprawdę widać jago brak. Skoda że trener przestał go wystawiać - jak grał Alba to zazwyczaj jego strona chodziła jak kieliszek na dobrej imprezie ;)

3

@KamQiX Nadal nie rozumiem dlaczego Enrique nie wystawił Alby. Na pewno obecność Alby bardziej by rozruszała lewe skrzydło i Neymara. Wielka szkoda, że ta wspaniała noc poszła na marne. Oby w nowym sezonie nie było takich blamaży. Niestety na nowy sezon, trzeba czekać tyle czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?