La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

8

Ribery i Robben to mi imponują. odpowiednio 34 i 33 lata, kontuzji do groma, a nadal jaki drybling, Ribery robi co chce, Robben jak ładnie Marcelo objechał, a Grzmot? Odjąć mu szybkość, bo idzie starość i po "dryblingu"

2

@bozyszczu Robben jest bardzo, ale to bardzo stały w swojej grze i to mi również imponuje. W Polsce wielu go krytykuje, bo czasami nie podaje Lewemu, w każdym razie dla mnie to jest jeden z najlepszych piłkarzy Bayernu.

1

@bozyszczu No właśnie to już raczej "dziadki", a grają jakby mieli po 20 kilka lat.

0

@bozyszczu Wszystko super do czasu. Bayern będzie miał duży problem kiedy ich zabraknie, bo zarówno Costa szykowany na następce Robbena jak i Coman szykowany na następce Riberiego nie dają rady póki co.

0

@Homeopata8989 No wiadomo, że latka lecą, ale mi chodzi o teraźniejszość i to co oni robią. Szczerze to myślałem, że po tych kontuzjach i z racji wieku to będzie już słabo z nimi, a tu proszę. Grają jakby mieli te 10 lat mniej, drybling poezja, Robben niby ciągle jedna akcja przez całą karierę, a i tak ciągle się na to nabierają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?