La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 714 Culés

0

Ja czuję, że w tym sezonie Bayern nie puści Ligi Mistrzów,a jedynym kto im może zagrozić to Juventus. Choć osobiście chciałbym wygranej Atletico,to myślę że rozstrzygnie się to między ww dwójką.

0

@Damian11 a tu zonk i Monaco wygra :D

4

@Damian11 Jeśli ktoś ma wygrać LM oprócz Barcelony to tylko Juventus, dlatego, że Gigiego uwielbiam i chciałbym by chociaż raz ją wygrał, na zakończenie kariery. ;)

1

@Damian11 W sumie nie płakałbym gdyby któraś z tych 3 drużyn wygrała to trofeum, Atleti no sorry ale zasłużyli sobie po tych 2 finałach w których zabrakło tak niewiele, Juve chyba wczorajszym meczem też pokazało że im się należy no i też lubię Gigiego, a Bayern to klasa sama w sobie no i gra tam Lewy

0

@Damian11 Niech najpierw przejdą Real bo do tego jeszcze daleko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?