La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

konto usunięte

7

Reakcja Enrique na drugiego gola Dybali -



Jeśli chodzi o tego drugiego gola, to to co odwalił Mascherano, to zahacza prawie o amatorszczyznę. Widzi, że Dybala biegnie kompletnie niekryty i jako def. pomocnik już dawno powinien być przy nim, a on dopiero ruszył, jak Paulo miał już piłkę przy nodze. Niby mówi, że lepiej czuje się na defensywnym pomocniku niż na środku obrony i chciałby tam częściej grać, a tu coś takiego odwala.

Drugi gol, też Masche nie upilnował Chielliniego, ale pierwszym narzucającym się pytaniem jest, kto wyznaczył Mascherano do krycia Włocha? Unzue? Nawet jeśli Unzue, to Enrique czy inni nie widzieli, że to nie najlepszy pomysł? Masche 174 cm wzrostu, a Chiellini 187 cm. W ogóle, przy stałych fragmentach, rywale nam tak bardzo łatwo uciekają i robią sobie miejsce, tak po prostu. Np. zobaczcie, jak jeden z graczy uciekł Gomesowi również przy trzecim golu.

To co się ostatnio dzieje z naszą obroną, to coś koszmarnego. Pomocnik, czyli Roberto musi grać na prawej obronie, gdzie o wiele lepiej radzi sobie jako pomocnik i według mnie, w obecnej chwili musi grać w pomocy, bo to już chyba ostatni zawodnik, który może uratować u nas tę formację, chociaż trochę. Wracając do obrony, kryjemy na radar zamiast być blisko rywala, wystarczy spojrzeć np. na pierwszą bramkę Juventusu i zobaczyć m. in. na Pique, który pozwala odwrócić się Dybali i oddać strzał po dłuższym słupku. Mathieu to co odwalał to też się w głowie nie mieści, zobaczcie jak "przeszkadzał" Cuadrado przy pierwszej bramce. Jeśli mam być szczery, to jeśli nic się szybko nie zmieni, to bardzo obawiam się klasyku. Mimo, że rządzi się swoimi prawami, to nasza forma nic pozytywnego nie wróży.

0

@BaroPodertos Widać że Enrique gdyby mógł, to zamiast w to co uderzał, to by chciał uderzać w głowę Mascherano.

0

@BaroPodertos Wystarczy zobaczyć jak wychodzili z tunelu na drugą połowę, niemal bez ambicji. Bardzo martwi mnie Pique, miał być liderem obrony a był wg mnie najgorszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?