- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1538 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1538 Culés
0
No i mała niespodzianka w trzeciem treningu w Bahrajnie. Verstappen przed Hamiltonem i Vettelem.
0
@samueleto Na serio uważasz ze wygrana Verstappena i to w treningu jest niespodzianką? No proszę cię, po pierwsze Verstappen juz w ubiegłym sezonie pokazywał swój potencjał i nawet wygrywał wyścigi wiec jakiś tam trening nie jest niczym niezwykłym a poza tym to tylko trening i nie ma się czym podniecać, zwłaszcza w 3 treningu zespoły szachuja się nawzajem i nie pokazują swojego prawdziwego potencjału przed kwalifikacjami. Za zwycięstwa w treningach nic się ni dostaje. Potem kwalifikacje czy sam wyścig wszystko weryfikuje.
0
@barceloonka92 On mi Roberta naszego przypomina. Wyciska więcej, niż zdaje się, że można, a mimo to nie męczy bolidu i jest oszczędny co do opon.
0
@LinekPark Nie bardo wiem jak jeździł Kubica bo wtedy nie oglądałam F1, teraz tez nie oglądam ale co nieco wiem, czasami obejrzę powtórki czy poczytam. Wg mnie Verstappen to materiał na przyszłego Mistrza o ile będzie dalej się tak rozwijał i nie odbije mu coś.
0
@barceloonka92 No dla mnie wielkimi faworytami jest Hamilton i Vettel. Na treningach srednio jezdził Verstappen.
0
@barceloonka92 Uznano go za jednego z najlepszych kierowców bez tytułu mistrza. Wg Hamiltona był najgroźniejszym rywalem dla niego samego. W młodzieżowych czasach był nawet lepszy od Brytyjczyka. Gdyby nie wypadek, to miałby już mistrzostwo.
0
@samueleto To tylko treningi, nie wiemy czy zespół czegoś nie testował w jego samochodzie wczoraj wiec dlatego nie silił wie na czasy tylko na cos innego. Każdy ma swoją strategię.
0
@LinekPark Coś w tym jest, potrafi co nieco i myślę że to kwestia czasu aż będzie plasowal się na stałe w czołówce/podium