- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
10
Reakcja Segrio Ramosa na Twitta Pique - "niech przewinie taśmę i obejrzy poprzedni mecz z PSG, zobaczymy, co wtedy pomyśli".
Pozwoliłem sobie wyręczyć Pique i zrobiłem, to sam. A więc:
1. Czy dwa karne dla Barcelony były słuszne? Co do karnego na Neymarze, tu nie powinno być żadnej dyskusji. Meunier się rzuca Neymarowi pod nogi w polu karnym i wytrąca go z biegu. Co do karnego na Suarezie, to od razu mówię, że nie bronię Urugwajczyka, bo reakcja Luisa była przesadzona, żałosna i za razem śmieszna, ale to nie zmienia tego, że Suarez był faulowany. https://mobile.twitter.com/FCBW_A7/status/840275981550137345/photo/1 Urugwajczyk wybiegał na czystą pozycję, a Marquinhos, po pierwsze, kieruje swoją rękę w okolice twarzy Suareza, a do tego jest kontakt między nogami zawodników.
2. Dużo osób mówi jeszcze, że Pique powinien wylecieć z boiska po tym faulu na Cavanim. Jakoś za bardzo nie chciało mi się tego analizować, więc niech każdy sobie sam tę sytuację zinterpretuje.
3. Faul na Di Marii. Według mnie, był i tu raczej nie powinno być żadnej dyskusji. Nawet sam Mascherano powiedział po meczu, że faulował.
4. Dlaczego nikt nie mówi, o tych faulach Verattiego? http://imgur.com/8k52k8L Barca wychodziła z kontratakiem i Verratti powstrzymał Rakiticia faulem taktycznym. Chyba nikomu nie muszę mówić, że za faule taktyczne od razu z mostu dostaje się żółtą kartę. Verratti nie dostał. http://imgur.com/4i1wYiL Drugi faul taktyczny Verrattiego, za który powinien otrzymać drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną (nie dostał). Na skraju pola karnego ciągnął Messiego za koszulkę, czym nie przepisowo zatrzyma groźną akcję. Dodatkowo Barca powinna mieć rzut wolny z bardzo groźnej pozycji.
5. Dużo osób mówi o tym karnym na Di Marii, który oczywiście powinien być podyktowany, ale dlaczego nikt nie mówi o tym faulu na Suarezie, za który powinien być rzut karny? http://imgur.com/ZEJSStM Suarez wyskakuje do wrzutki, a jeden z zawodników PSG z pełnym impetem wskakuje mu na plecy i powala na ziemię.
Podsumowując: mecz bardzo źle sędziowany, ale mówienie, że Barca awansowała dzięki sędziemu, to czysty absurd! Nie podyktowany karny na Di Marii, nie podyktowany karny na Suarezie. Tutaj zakładam, że Pique powinien dostać czerwoną kartkę, ale zostawiam Wam do interpretacji tę sytuację, więc - brak czerwonej kartki dla Pique, ale również brak czerwonej kartki dla Verratiego. Co do dwóch karnych na Neymarze i Suarezie, to zostały podyktowane w 100% słusznie.
To jest żałosne, jak te białasy nakręciły w internecie tę nagonkę, na Barcę, że ta awansowała z PSG dzięki błędom sędziowskim, co jest jedną wielką bzdurą! Wszyscy mówią tylko o sytuacjach na niekorzyść PSG, ale już nikt nie powie o sytuacjach na niekorzyść Barcy.
Ramos się tylko ośmiesza i jeszcze to gadanie Casemiro (?), że wczorajszy mecz był bardzo dobrze sędziowany xD i Marcelo jeszcze mówi, że powtórki wideo są niepotrzebne. xD To co oni gadają, to jest żałosne i absurdalne!
Co do wczorajszego meczu Realu. Decyzje na korzyść Bayernu: podobno przy samobóju Ramosa był spalony i Vidal według mnie, powinien wylecieć wcześniej. DWIE DECYZJE NA KORZYŚĆ BAYERNU. Decyzje na korzyść Realu: gol Ronaldo ze spalonego, gol Ronaldo ze spalonego, niesłuszne odgwizdanie spalonego, gdy Lewy wychodził sam na sam z bramkarzem, brak czerwonej kartki dla Casemiro, przez co Bayern w końcówce i całą dogrywkę musiał grać w osłabieniu. CZTERY DECYZJE NA KORZYŚĆ REALU. Ale przecież Real nie awansował, dzięki pomocy sędziego. xD
I jeszcze to żałosne tłumaczenie kibiców Realu, że Bayern w pierwszym meczu dostał niesłusznie karnego. Byłby to argument, gdyby Vidal tego karnego wykorzystał i ten gol zmieniłby wynik a, że Vidal go zepsuł, to tak, jakby tego karnego w ogóle nie było, bo nie miał żadnego wpływu na wynik.
1
@BaroPodertos ad.3
Warto zaznaczyć ustawienie sędzigo w tej sytuacji był jakieś 20-25 m od sytuacji i ciężko mu było ocenić czy był kontakt
1
@BaroPodertos Podyktowanie karnego nie miało żadnego wpływu na mecz, Ty widzisz co piszesz? XD
1
@Socjopata No to powiedz mi, jak wpływ miał niewykorzystany karny Vidala na wynik spotkania.
0
@BaroPodertos Piszesz ze " był kontakt miedzy nogami" zawodników ... no no. ;) A tak serio to tez uwazam ze faul tam był na Suarezie. Ciekawe czy tym razem ten caly komitet bedzie tak samo skropolatny i wezwie węgra na dywanik.