La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1336 Culés

4

Jeśli miałbym oceniać sezon to na zwycięstwo w LM zasługuje Juve na wygranie La Ligii zasługuje Real. Wiem zacznie się burza w komentarzach, ale ja nie jestem obiektywny do końca, więc to moje zdanie, moja subiektywna ocena tego sezonu.

1

@AmigoBlancos Czemu niby Realowi bardziej się należy? Podaj przynajmniej jeden argument.

Należy się temu, kto zgromadzi więcej oczek. Barca, jak i Real mieli słaby okres w tym sezonie. Jeśli na przykład Barca pokona Real, to na pewno nie będzie mniej zasługiwać.

Szanuje twoje zdanie i proszę bez spiny. Pokażmy, że kibic Realu i Barcy potrafią rozmawiać.

Oby nasze kluby do koca dostarczyły nam wiele emocji. Wiadomo raz Real będzie na górze, a raz Barca. Co by się nie działo, oba kluby są i będą wielkie!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?