La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1677 Culés

34

Trzeba pamiętać przede wszystkim o tym, że to jest piłka nożna. Jeszcze niedawno niektórzy plakali/płaczą, że Real wygra LM i La Lige i ze Barca sezon ma spisany na straty. Jak wygramy Gran Derbi to potrzebujemy 1 porazki lub 2 remisów Realu. Przy graniu Królewskich co 3 dni i przy mega ciezkim dwumeczu z ATM wszystko staje się jeszcze bardziej mozliwe. Piłka nożna to przewrotny sport i jeszcze moze sie okazać że Real odpadnie z LM i wypuści z rąk ligę kończąc sezon z niczym a Barca zgarnie CDR i mistrzostwo kraju ;) Pozostaje nam czekać i bacznie obserwować końcówkę sezonu, a pesymistom polecam naprawdę więcej wiary.

21

@bixmix może być też tak że wygramy na Bernabeu i przewalimy z jakimś ogórem na Camp Nou. Barcelona z tego sezonu jest do tego zdolna

0

@sebo939 Owszem. Może byc tak ze Real wygra La Lige i LM a Barca nawet nie zdobedzie CDR. Jeszcze wszystko moze sie zdarzyc ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?