La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

1

Nawet jakby nie udało się wygrać ligi w tym sezonie to ogranie Realu na SB pokazałoby że królowa mimo wszystko jest tylko jedna

20

@Rastafarnianin Głupie gadania. W tamtym roku Real ograł nas na CN i mam rozumieć, że pomimo tego że to my zdobyliśmy mistrzostwo to królem tamtego sezonu jest Real?
Ja dziś chce zobaczyć zespól walczący o zwycięstwo ze wszystkich sił, chce żeby piłkarze zostawili serce i płuca na boisku. Szanse na majstra są niezbyt wielkie, ale zwycięstwo da jeszcze nadzieje. Realowi zostanie 6 kolejek więc całkiem sporo. Biorąc pod uwagę to, że grają ciężki dwumecz z Atletico w LM to jakaś porażka może im się przytrafić. Dlatego nasi piłkarze muszą dać z siebie wszystko, jeżeli zagrają z sercem i wolą walki do samego końca to wybaczę im każdą porażkę. Jeżeli zagrają tak jak w Paryżu czy Turynie to szkoda słów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?