La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

3

Jestem cholernie szczęśliwy. Teraz niech się dzieje wola nieba, jeśli nawet wygramy tylko puchar będę dumny! Visca el Barca.

Przy okazji zarobiłem 150zł.

Jeszcze poruszę kwestie kwestie Rakitica, śmieszą mnie teksty, że nie nadaje do Barcy. Chłop zostawia serce i płuca dla bordowo-granatowej koszuli.

Jeszcze Roberto gra naprawdę świetnie, w środku pola czuję się jak ryba. Umttiti, Pique oraz ter Stegen również bardzo udanie.

O Messim wystarczy napisać - geniusz. Ronaldo został schowany w bandaż!

Isco to naprawdę powinien jak najszybciej uciekać z Madrytu. Wielki potencjał hiszpańskiej futbolu się marnuje.

Kocham ten klub, aż do śmierci! Mam łzy w oczach.

0

@Kamiloza91 Obstawiłeś 50 zł z tego co pamiętam :D

1

@jedrek7000 Tak jest! Nie dość, że Barca tak wspaniały klub, to jeszcze za mecze z PSG i Realem zarobiłem ponad 500 zł. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?