La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

11

Piłkarze Realu Madryt przebiegli w Klasyku zaledwie 98,75 kilometra. Strasznie mało. Dla porównania – Barcelona 105,46 kilometra. Fatalna statystyka Realu, zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że Barcelona miała 57% posiadania piłki. No ale i tak są tacy, którzy powiedzą, że Real był wczoraj lepszy.

3

@hen0x Strasznie wyglądali fizycznie pod koniec pierwszej połowy. Deportivo u siebie lubi grać z takimi zespołami.

0

@Homeopata8989 Pewnie wyjdzie drugi garnitur. Światełkiem w tunelu są zawieszenie Ramosa i kontuzje Varane'a i Pepe. Ze stoperów zostaje tylko Nacho.

0

@hen0x Deportivo z drugiej strony to klub, który albo zagra świetny mecz i urwie punkty Królewskim albo dostanie 5 bramek w plecy. Jeżeli ktoś miałby urwać punkty Realowi to bardziej stawiałbym na Valencie. Oni od sezonu 11/12 tylko raz przegrali na Bernabeu.

1

@hen0x Varane już trenuje i może zagrać z Depor.

0

@Homeopata8989 Zostaje im 6 spotkań, a potrzeba jednej porażki, albo dwóch remisów. Przy założeniu, że Barcelona wygra wszystko. Wczoraj, po meczu, naładował się trochę niepoprawnym optymizmem, ale trzeba pamiętać, że Barcelonie nadal potrzeba sporo szczęścia.

Nie obraziłbym się za taki scenariusz: 4 wygrane Barcelony, 5 wygranych Realu, ostatnia kolejka, Barca pokonuje Eibar, a Real przegrywa w Maladze po bramce Sandro. :D

0

@hen0x Będzie ciężko. Dla mnie nadal faworytem jest Real. Kluczowy według mnie będzie mecz z Celta Vigo. Jeżeli United przegra dwumecz z Celtą jakimś cudem to Celta raczej wystawi rezerwy na ten mecz i da odpocząć podstawowej "11".

0

@hen0x Bierzmy pod uwagę że Real grał 120 minut z Bayernem. Pod koniec meczu było widać że spuchnięci. Dla nas to była korzyść.

1

@Indyczka Mieli też dzień więcej (niż Barcelona) na regenerację. Poza tym Benzema zszedł przed końcem regulaminowego czasu gry, Asensio w tym meczu nie grał, a Kovacić wszedł w dopiero 115 minucie. Zmęczenie było na mocno zbliżonym poziomie. Poza tym chciałbym jeszcze zauważyć, że w poprzedniej kolejce Barcelona grała praktycznie tym samym składem (co wczoraj), a Real rezerwami.

Roberto, który gra ostatnio prawie wszystko, zebrał się w ostatnich minutach na rajd przez całe boisko, a teoretycznie świeży Kovacic nie był w stanie go dogonić. Mocno wymowne. A ponoć Real jest tak super (w porównaniu do Barcy) przygotowany fizycznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?