La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

13

Wnioski są takie że to Rakitic powinien wykonywać rożne, a nie Neymar. Przynajmniej po jego dośrodkowaniu jest jakieś zagrożenie, były 2 takie sytuacje 1 miał Pique, a drugiej był dość blisko Messi. Po prostu Rakitic celniej dośrodkowuję , Neymar robi to tak mocno że piłka odbija się od adresata, a nie spada mu idealnie na głowę.

5

@daniel32778 Rakitic wczoraj masa kluczowych zagran - dwa rozne, podanie do Paco, asysta, bramka

2

@daniel32778 Rakitić już wielokrotnie bił rożne i bardzo często piłka albo zatrzymywała się na 1 przeciwniku po drodze albo była niecelna i nic z takiej piłki zrobić nie szło. A teraz szczerze to już nie patrzę na stałe fragmenty bo to żadna dla nas broń... a szkoda bo czasem jak nie idzie to warto by próbować i tak. W sezonie trypletu nawet i stałe fragmenty stały się naszą bronią.

1

@SinMistico W sezonie 2014 2015 Barcelona nie miała praktycznie żadnych wad, jedyną ich wadą było lekceważenie przeciwnika przy pewnej dominacji, dominowaliśmy Juve w Finale i przez nasze rozlużnienie Juve nam wbiło bramkę na 1-1, trochę też zlekceważyliśmy Bayern jak prowadziliśmy na Alianz 1-2, ale to już Finał mieliśmy pewny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?