La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

konto usunięte

8

Latem musimy poźegnać Arde, Gomesa/Denisa/Rafinha, Vermaelena i Mathieu.

Na bok sentymenty. Nie jestem zwolennikiem radykalnych zmian, ale nie mozemy sobie pozwolić na kolejny sezon, gdzie w klasyku nie dokonamy wszystkich zmian, bo na ławce prędzej znajdziemy rozkład jazdy niż wartościowego zmiennika. Musi zostać sprowadzony klasowy pomocnik. Włączmy do pierwszego składu Alene, dojdzie Deulofeu wiec Arda zbyteczny, i na Boga... zrownowazmy kadre w pomocy. Na co nam Denis, ktory gra tak czesto w Barcelonie jak moj wuja? Na co nam Rafinha, ktory mimo naprawde wielkiego serducha, czesciej siedzi na trybunach niz gra. Na co nam Gomes, ktory nie wnosi nic? Z tej trojki wybierzmy chociaz jednego i sprzedajmy. No chyba, ze chcecie powtorki z rozrywki :)

2

@al Fayed Jak na moje to nawet dwóch z tej trójki bym sprzedał, na pewno jednym z nich byłby Denis.Ściągamy PO i przesuwamy na stałe do pomocy Roberto.

2

@al Fayed Ty tak serio ?

konto usunięte

0

@al Fayed Zmień dilera...

konto usunięte

0

@LinekPark Gimbusowe odpowiedzi nie robia na mnie wrazenia. Poprosze o uzasadnioną opinie :)

konto usunięte

0

@al Fayed Za dużo fantazji. Chcesz oddać naszego najlepszego po MSN gracza, czyli Rafinhę.
Jesteś pewny, że dojdzie Deulofeu, choć on sam przyznał, że nie zamierza przychodzić do Barcy. Rafa naprawdę rzadko był na trybunach, jak zdrowy, to grał.
Denis grając regularnie nabił 3 gole i 3 asysty, ale co ja wiem... Lepiej liczyć, że po miesiącu na ławce zagra mecz życia...

konto usunięte

0

@LinekPark W ten sposob mozna tez tlumaczyc Danilo w Realu i Douglasa. Nabil 3 gole i asysty, z czego wazna byla jedynie jedna bramka po strzale z dystansu. Arda nastrzelal i asystowal duzo wiecej, ale nikt nie podwaza jego miernego badz co badz wkladu w postawe zespolu. Z jakiegos powodu Gomes dostaje duzo wiecej szans niz Denis. Rafinha gral dobrze, a nie rewelacyjnie. I to dobrze w 3-4 meczach. Nie przepadam za szklanymi pilkarzami, a Rafinha obok Bale i Reusa, to najbardziej podatny na kontuzje pilkarz z najlepszych ekip.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?