- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
3
Obecnie wnioskuję że jedyna drużyna jaka może pokonać Real w tym momencie to Barca i już to zrobiła, ale szkoda, że jeszcze nie ma jednego meczu :D. Ciezko wierzyc w ta lige zwłaszcza, ze widzmy jak gra Real- gra bardzo dobrze. Granade myślę spokojnie objadą, Valencie również(chyba że fartem im się uda), nadzieja w Celcie i Sevilli- to są moim zdaniem dwa zespoły które mogą coś im urwać( ale też niekoniecznie 3 pkt). Mecz z Malaga to formalność bo oni się podłoża Realowi na 100 procent po tym co mówi ich trenerzyna od siedmiu boleści. Szansę na ligę:
- wypompowanie się Realu w meczu z Atleti plus jakiś uraz
- Stara dobra Sewilla i Celta ze środkowej części sezonu. Jednak Celta gra w LE i też może rzucic siły na LE i nie będzie zależeć jej na Realu. Najgorsze że to koniec sezonu i nie wykluczone że nikomu nie będzie zależeć aby pokonać Real a na dodatek złego tym ku**om z Espanyolu może jedynie zależeć aby wygrać z Barca bo to dziwki Pereza- z nami mecze życia z Realem się podkladaja. Podobnie Malaga - z nami latali jak wsiekle osy a z Realem Kameni nagle zacznie robić błędy a obrona nagle straci formę.... ciężko to widzę ale zobaczymy.
5
@Katalonik97 Ja nie skreślałabym Valenci nawet mimo słabej formy. Oni zawsze spinają się na mecze z najlepszymi.
3
@Katalonik97 Prawda jest taka, że mistrzem będzie Real... I druga prawda jest taka, że my nie bédziemy tylko i wyłącznie na własne życzenie.
0
@sidzej Może i masz rację ale nie zmienia to faktu ze są to małe szanse aby nietoperze daly im radę na SB.
0
@bodzio10 Dokładnie. Żeby nie te głupio stracone pkt choćby z alaves na Camp Nou.