La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

1

Ehhh, Real miał mieć dwa mecze z zespołami walczącymi dosłownie o życie w La Liga (Granada i Gijon) a niebawem okaże się, że te zespoły już będą miały pewny spadek z ligi i tyle wyjdzie z tych "ciężkich" spotkań..... Granada na dzień dzisiejszy 10 punktów straty do Leganes, które ma 17 miejsce i Gijon 6 punktów straty do Leganes. Najlepiej jakby teraz Leganes traciło punkty, a Gijon i Granada wygrywały swoje mecze, ale to już wyższy poziom kalkulacji :D

1

@bixmix Real nie będzie już w tym sezonie grać z Gijon. Zostaje im Granada, która i tak już praktycznie spadła. Są raptem o dwa oczka lepsi od Osasuny, która wczoraj nie zaprezentowała żadnego poziomu.

Valencia, Sevilla, Celta, Malaga. Takich rywali (oprócz Granady) ma Real. Barcelona grała z nimi wszystkimi i zdobyła 16 z 24 punktów.

0

@hen0x A no tak, kompletnie się zagubiłem w takim razie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?