- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1502 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1502 Culés
0
Drodzy Ramblowicze, doradźcie mi jakąś dobrą kartę do 41 k do hiszpanskiego skladu z taktyką 3-5-2(nie musi być specjalna).
I pytanko nr 2. Z jakiej ligi najlepiej zrobić skład do 130 tysięcy(PS4)?
Proszę o rady :)
0
@FCBMati10 Isco if,a jak cię nie stać to zwykły.Jak chcesz mogę ci zrobić skład do 130k :)
0
@FCBMati10 Najlepiej Premier League, bo jest przekoksowana w tej Fifie.
Jaki masz skład? Ja sprzedałem swój żeby porobić złote wymiany na tots i zrobiłem to. https://www.futbin.com/17/squad/3509820 Gra się baardzo przyjemnie. Mullina mam za LW. Ten Ojo to masakrator jakiś. Przed chwilą wygrałem 7-3 przegrywając 0-3. Wchodzi niemal wszystko. W przerwie wpuszczam Villę, a na zmęczonego rywala Kubę.
0
@kamilFCB1234 No poproszę, może z niego skorzystam :)
0
@PatrychoO No proszę, nie spodziewałem się brązowego. Ja mam taki:
BR: Asenjo
ŚO: Varane, Umtiti, Laporte
PP: Roberto hero
LP: Carrasco
ŚP: Gomes, Turan
ŚPO: Isco
N: Aspas niebieski i Ben Yedder
3-5-2 na PS4
0
@FCBMati10 https://www.futbin.com/17/squad/3512085 Coś takiego.Chciałem dać jeszcze Williana,ale hajsu nie wystarzyło :)
0
@kamilFCB1234 Eeeeee no bardzo spoko skład. Dzięki za skład :)
0
@FCBMati10 Nie ma za co.Życz mi szczęścia w paczce z ifem (to będzie Messi)
0
@FCBMati10 Masz skład z PL do 130k:
https://www.futbin.com/17/squad/3512189
0
@kamilFCB1234 Życzę szczęścia :)
Daj znać co wyjdzie.
0
@FCBMati10 Dam na priv tak za niecałą godzinę :)
0
@DaPi Też ok, widzę że w tej cenie jest dużo podobieństw :)
0
@kamilFCB1234 Spoko.
0
@FCBMati10 Różne miałem składy w tej Fifie. La Liga, EPL, a wczoraj właśnie postanowiłem spróbować czegoś takiego. Mam też drugi skład, skład kolorów, którym nie gram. https://www.futbin.com/17/squad/3512284 Mullin jest czerwony. Pozycje się nie zgadzają, ale to nieważne. Teraz kupię jakiegoś wąsacza chyba.
0
@PatrychoO No, wąsacz, TOTY i TOTS i sklad kolorowy, że aż oczy bolą :)
Jednak kolory nie grają :)
0
@FCBMati10 To taki wystawowy składzik, nie do grania. Na toty to nie ma raczej szans, bo kupuję jak najtańsze kolorki, chociaż miałem w nim jednego, bo przez jakiś czas grałem TOTY Alvesem na PS. Ale jakiś tots na bank wleci. Do tego motmy by się przydały
1
@PatrychoO Życzę Ci abyś te wszystkie karty znalazł. Ja jestem niestety sredni w fifę. Wartość mojego klubu to około 140 k coinsow, więc mnie na TOTSY czy inne drogie karty nie stać.
0
@FCBMati10 To wszystko dzięki trafieniu Pogby i kilku innych tańszych zawodników. Teraz już prawie nic mi nie zostało, bo straciłem na sprzedaży zawodników których testowałem. Testowałem prawie wszystkich, których chciałem. M.in. Messiego, Aguero, Dybalę, hero Podolskiego, Neymara. Także tę edycję uważam za udaną dla mnie.