La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

26

- FC Barcelona mocno zastanawia się nad zatrudnieniem Jorge Sampaoli'ego. Temat o zapłaceniu klauzuli odejścia znów powrócił. [Estadio Deportivo]

- Suarez (były piłkarz Barcelony):''Nie tylko ważne jest zatrudnienie trenera,ale również sprowadzenie piłkarzy o wysokiej wartości,którzy poprawią jakość gry.'' [MD]

3

@BarcaInfo Notowania Jorge po słabej końcówce sezonu z Sevillą trochę spadły, ale nadal widziałbym go w Barcelonie. Z lepszymi piłkarzami naprawdę mógłby dużo osiągnąć. Wydaje mi się, że selekcjonerem reprezentacji może nie zostać dlatego, że związku nie będzie stać na wpłacenie klauzuli. Moim drugim cichym kandydatem pozostaje Leonardo Jardim. Monaco już raczej z Ligi Mistrzów odpadło, więc też by mógł zostać ogłoszony przed końcem miesiąca (klub ma ponoć podać nazwisko nowego trenera zaraz po finale CdR).

1

@BarcaInfo Estadio Deportivo, błagam aby to była prawda!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?