La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

0

Nie rozumie tej euforii Wisłą za czasów Ramireza. Gość ma bilans 6 wygranych, 2 remisy i 4 porażki. Czy to jest taki świetny bilans? A jeśli chodzi o styl, to dla mnie też nie robi to szału. Jest dużo długiej piłki mało jest tak zwanej krakowskiej piłki. Wczoraj prosty przykład jest mecz u siebie z Lechią, Ramierez otwarcie powiedział, że gra o puchary więc dlaczego u siebie nie chce atakować tylko cofa się? Jakoś mnie ten gość do końca nie przekonuje.

0

@bodzio10 A kogo byś chciał ?

0

@kosiarz92 Nie mówię żeby go zwolnić ale jakoś nie rozumiem tej euforii nim.

konto usunięte

0

@bodzio10 To raczej nie kwestia euforii. Nikt z niego Kloppa czy Mourinho nie robi. Chodzi raczej o to, że gościu skreślany i wyśmiewany przed startem okazał się fachowcem spokojnie dającym sobie radę w polskiej lidze. A przyszedł z bodajże trzeciej ligi hiszpańskiej. Moim zdaniem to pokazuję nie jego kosmiczne umiejętności trenerskie, a ciągle poziom polskiej ligi. Dno i głębokie pokłady mułu. W dodatku ta cała "polska myśl trenerska" przy zatrudnieniu Ramireza jeszcze bardziej została ośmieszona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?