La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

5

Tak czytam sobie new-y na temat LL i dopiero teraz zauwazylem, ze Sandro strzelil az 14 goli i zaliczyl 3 asysty w 28 spotkaniach ligowych... Szczerze to nie spodziewalem sie, ze takie liczby wykreci 21 latek...

Podobno Sevilla sie nim interesuje i kwota to okolo 6mln euro...


Pozdro.

konto usunięte

5

@Wisniaaa Nie pisz dobrze o wychowankach. Zachwalaj lepiej Bernardo Silvę, co gra tyle w pomocy, co Fabinho(chciany przez niektórych na po) i Sterling, czy Dybala na bokach obrony, bo ma nikły udział w bramkach, jak na liczbę goli ASM, no i od razu łącz jego przyjście z odejście Rafinhi, bo na mecz wychodzi im tyle samo goli i asyst z lekkim wskazaniem na Brazylijczyka... Poklask gwarantowany!

1

@Wisniaaa Tylko pięniądze poszły na marne z transferu na Paco, który zajął miejsce Sandro. Te pieniądze powinny pójść, chociażby na prawego obrońce. Roberto grałby w tam gdzie powinien, co za tym idzie lepsza jakoś w pomocy.

1

@Kamiloza91 Zgadzam się. Choć Paco to na prawdę kawał napastnika, i myślę że Barcelona będzie miała z niego pożytek, to z Sandro czy nawet Munira to też dobrzy piłkarze, na podobnym poziomie - zatem pieniądze były wydawane niepotrzebnie, no chyba że Sandro i Munir bardzo chcieli grać a to zmienia postać rzeczy.

Warto dodać, że za Sandro Barcelona nie dostała ani centa, a nie dość że nie poszedł on na wypożyczenie, to jeszcze Barca nie ma zapewnionego pierwokupu.

1

@sewciu50 Mnie pod koniec sezonu Paco do siebie przekonał, w nowym sezonie Suarez będzie mieć świetnego zmiennika.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?