La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

0

Ile zarobimy na transferach?

Mathieu ok. 5 mln euro

Turan ok. 30 mln euro

Gomes ok. 30 mln euro

Rafinha podobno ok. 30 mln euro

75 mln euro odgórnie, więc razem ok. 170 mln euro optymistycznie patrząc.

Nie jest źle. Można trochę zaszaleć na rynku.

0

@BlAugrAnAPolAnd W dzisiejszych czasach to za te pieniądze można kupić 2, góra 3 topowych graczy.

0

@Damian100 Na Bellerina, Eriksena/ Coutinho i Deulofeu powinno starczyć

1

@BlAugrAnAPolAnd Munir - Valencia może go wykupić za 12. Tello - Fiorentina może go wykupić za 8. Vidal - klub ponoć rozważa jego sprzedaż, zimą chcieli za niego ok. 12. Gomes i Rafinha nie odejdą jednocześnie. Klub rozstanie się zapewne tylko z jednym z nich. 5 milionów to może uda się łącznie zarobić na sprzedaży Mathieu, Vermaelena i Douglasa. Za Ardę mają sobie życzyć podobno jakieś 25. Być może jeszcze Denis i Samper, ale tu bym się raczej spodziewał wypożyczeń. No chyba, że odejdą, a klub załatwi sobie klauzulę odkupu.

Fakt, nie opinia. Podaję tylko informacje, o których pisały katalońskie media.

konto usunięte

2

@BlAugrAnAPolAnd Deulofeu dawno już temu stwierdził, że chce grać, więc nie przyjdzie. Do Rafinhi mu daleko... Brazylijczyk nie siada na laurach, jak już Gerard w ACM i co sezon pod koniec roku w Evertonie.

konto usunięte

2

@BlAugrAnAPolAnd Czy Ty czytasz co mają do powiedzenia piłkarze i ich przedstawiciele ? zanim zaczniesz fantazjować o sprzedaży Rafy ,Gomesa czy Ardy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?