La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

0

Kurcze szkoda, że Ruch Chorzów raczej spadnie. Najlepiej chciałbym żeby spadł - Górnik Łęczna i Piast Gliwice.

Jeszcze nic nie przekreślone, ale z taką grą będzie ciężko.

konto usunięte

1

@Kamiloza91 Ruch by i tak wyleciał za te długi, obawiam się że zaczną od IV ligi, szkoda bo to kolejna taka historia

konto usunięte

3

@Kamiloza91 No ale weź sobie wybierz kogoś innego niż Górnik, no. Są tutaj kibice Barcy z Lubelszczyzny ;) Ale to tak żartem. Tak serio, to rozumiem ludzi spoza regionu, że nie chcą tego klubu w ekstraklasie.

0

@Protolinho Aj moje ulubione ekipy z Polski źle kończą. Najpierw Widzew Łódź, następnie Górnik Zabrze a teraz Ruch Chorzów. Z Wisłą Kraków też nie najlepiej. Jedynie Lech Poznań i Lechia Gdańsk mają się dobrze.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Wiśle groził upadek, ale ugaszono pożar, myślę że będzie tylko lepiej

0

@mateusz95 Dokładnie. To jedyny powiew ekstraklasy w naszym regionie.

konto usunięte

0

@Eto'o9 R10 Ja kujawiak, to w ogóle mam stado klubów ze swego rejonu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?