La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

8

To chyba jakis żart śpiewa ta piosenkę po portugalsku. Nic specjalnego a zebrał tyle głosów lol

4

@Orłoś  W sumie teraz slyszalem dopiero ta piosenke i....szalu nie ma...ale eurowizja rzadzi sie swoimi prawami,takze gdy zwyciezyl kiedys babochlop to wszystko jest mozliwe ale oprocz zwyciestwa Polski

1

@lukaszbrk Nie że bronię wygranej Portugalii, bo dla mnie to też była cienka piosenka, ale Polska też się niczym specjalnym nie wyróżniła ;) Za rok powinniśmy nieźle zaszaleć albo spróbować chwycić jury za serce jakąś łzawą historyjką naszego reprezentanta lub reprezentantki. Im więcej szaleństwa czy patosu, tym lepiej, dobrą piosenką się tego konkursu nie wygra, bo nie o piosenki w nim chodzi ;)

1

@Nigaki Dla mnie również Polska się niczym nie wyróżniła. Najbardziej mi sie podobała piosenka z tamtego roku Michała Szpaka. Koleś pod względem piosenk i wokalu powinien wygrać ta edycje a dostał tylko 7 pkt od jurorów i 3 miejsce w głosowaniu czy tam drugie. A walić to

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?