- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1068 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1068 Culés
112
W sumie:
- Wciąż jesteśmy Liderem La Liga.
- Strzeliliśmy w niej najwięcej bramek w tym sezonie.
- Gramy w Finale Pucharu Hiszpanii.
- Odpadliśmy z LM - być może z Triumfatorem tej edycji.
- Leo jest Królem Strzelców La Liga, póki co Królem Strzelców LM, Zdobywcą Złotego Buta,
- Luisito jest Najlepszym Asystentem La Liga a Neymar - LM.
Futbol powinien dawać radość. Nie zabijajmy jej w nas, bo nie zdobyliśmy trypletu :)
20
@Kapitan hawk O, pozytywny komentarz na temat naszej sytuacji. Lepiej zrobię zdjęcie, bo to ostatnio rzadziej spotykane niż widzenia UFO :)
1
@Kapitan hawk Tak to już jest, drużyna tak rozpieściła kibiców przez ostatnie lata, że teraz każdy sezon bez trypletu jest traktowany jak porażka :) Choć też z drugiej strony, bez ligi bądź LM też dla klubu tego formatu trudno go uznać za udany.
0
@Nigaki Socidad jedną nogą w Lidze Europy! To tak apropos UFO! :)
0
@Kapitan hawk W sumie:
- prawdopodobnie przegramy mistrzostwo z odwiecznym wrogiem
- jeśli Real wygra LM to zrobi coś historycznego
- jeśli Real wygra LM to Cristiano najprawdopodobniej zdobędzie ZP, co jest równie istotne jak złoty but - czyli mało
Jestem niestety w życiu pesymistą (momentami realistą), choć chciałbym być optymistą/bardziej naiwny, I to jest piękne na tej ziemi. Nie wszyscy są równi, a odmienność jest kolorem barwiącym nasze koczownicze życie.
1
@al Fayed Nie chodzi o pesymizm, realizm, optymizm czy naiwność. W naszym codziennym życiu, na które mamy wpływ 50/50, spotykamy wiele rzeczy, sytuacji, które przysparzają nam wiele trosk i zmartwień. Dlaczego mam do tego dokładać sobie coś, na co nie mam najmniejszego wpływu, siedząc na wygodnej kanapie i gapiąc się w ekran nowoczesnego telewizora?
0
@Kapitan hawk Bo zamarwianie się to nie kwestia wyboru, a charakteru/psychiki itp.
1
@al Fayed Charakter/swoją psychikę można ćwiczyć. I to już jest świadomy wybór.
0
@Kapitan hawk Charakter tak - psychike nie. Chyba, ze mowimy o smarowaniu, ale ja o margarynie, a ty o masle :)
0
@al Fayed Psychikę, jak najbardziej. Masz przykłady ze sportu: Sven Hannavald - anoreksja, depresja, nieradzenie sobie z sukcesem, Otylia Jędrzejczak - trauma po spowodowaniu wypadku, w którym zginął jej brat. - to przyklad pracy z psychologiem - po przebytych traumach. Ale na codzień, w życiu "szarego człowieka" - też można ćwiczyć swoją psychikę. I to w bardzo łatwy sposób. Niestety szybko o tym zapominamy, bo dominuje tendencja stylu fit i zdrowego trybu życia i wszystkiego, co związane z "fizycznościa" a nie mentalnoscia czy psychiką.