- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
15
Wszyscy mówią, że już niemal oficjalnie Ernesto Valverde trenerem Barcy. Według mnie z tych realnych opcji Hiszpan to ta najlepsza. Bo co by zmieniło zatrudnienie Unzué? Najgorszym co Barca mogłaby sobie zrobić przy założeniu, że to Real w tym roku wygra mistrzostwo to kontynuacja pracy Lucho. A tak właśnie by było za Unzué. Valverde może przyjść z głową pełną pomysłów na ''nową'' Barce, troszkę dziwnie to brzmi biorąc pod uwagę, że bijecie się z Reale o mistrza do ostatniej kolejki, jesteście w finale CDR. Jednak LM kolejny sezon w 1/4. Tak, czy inaczej uważam, że Guardiola was rozpieścił pucharami. Za Pepa jak Barca wygrała mistrza to nawet nikt już tego nie zauważał, bo to była normalność. Sukcesy z ery Pepa zespuły też mentalność niektórych ''kibiców'. Gdzie nie ma trypletu, sezon jest stracony. Jeśli miałbym tak patrzeć wstecz, to jedyne sezony stracone przez Barce w ostatnich latach to:
2006-07 (Sezon bez pucharów) - Frank Rijkaard
2007-08 (Sezon bez pucharów) - Frank Rijkaard
2013-14 (Sezon bez pucharów) - Tata Martino
3 sezony stracone w ciągu ostatniej dekady to chyba całkiem niezły wynik? Biorąc pod uwagę te tłuste lata gdzie sypało pucharami w Katalonii jak śniegiem w grudniu. Myśle, że Ernesto to trener, który ma ciekawe spojrzenie na piłkę, woli mieć piłkę przy nodze, niż biegać za piłką, a taka filozofia odpowiada Barcelonie. Jeśli zarząd Barcy nie będzie mu się pakował w paradę i dobierze on odpowiednich wykonawców. Może wprowadzić Barce na wyższy poziom. Wiadomo początki nie będą łatwe zdarzą mu się x2 wpadki i będą komentarze typu ''Po co zatrudnili tego pseudo trenera?'' '' Valverde out!'' itp. Jednak trener potrzebuje 2-óch rzeczy czasu i zaufania.
4
@AmigoBlancos A skąd pewność że Unzue będzie kontynuował filozofie LE?
15
@sebasek99 Serio zadałeś to pytanie? Czy tak tylko w formie żartu?
4
@AmigoBlancos Całkiem serio. To że jest jego asystentem nic nie znaczy.
0
@AmigoBlancos Parafrazując słowa Pepa, największym wrogiem Barcy są osiągnięcia z ostatnich 10 lat.
Zatrudnienie Valverde to nie jest opcja, która powala na kolana ale jest rozsądna i pozwala mieć nadzieję, że będzie dobrze. Ernesto był już brany pod uwagę przed zatrudnieniem Pepa, a sam Johan Cruyff dobrze się o nim wypowiadał.