La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1591 Culés

13

Mówiłem, żeby nie oglądać tego ścierwa. Szkoda nerwów. :D

A tak na poważnie, to nie ma się czym przejmować. To tylko głupia piłka nożna. Kiedyś Real w końcu musiał ligę wygrać. Barcelony i tak nie był w stanie w tym sezonie pokonać. Raz na 5 lat to i im się może mistrzostwo przytrafić. Zobaczymy czy zdołają je obronić. Od 1990 roku udało im się to tylko jednokrotnie.

13

@hen0x To nie jest "tylko glupia pilka nozna", dla niektorych to pasja i duzy kawałek zycia

1

@FcBforever221 Uwierz mi że teraz w tej chwili nasi piłkarze nie przeżywają mecz Realu jak niektórzy z was. Oni są do takich rzeczy przyzwyczajeni i nie przychodzą do domu z płaczem po nieudanym meczu. Idzie w to niepamięć. Mają rodziny to i dla nich w życiu jest najważniejsze. A piłka nożna to praca aby odbębnić jak typowy Kowalski 8 godzin w firmie.

0

@Indyczka No ja wiem ze dla nich to praca i pewnie mają to gdzies, ale coz my kibice tym zyjemy i ciezko nam obok tego ot tak przejsc

0

@FcBforever221 A ja Ci powiem że mnie nie boli te zwycięstwo Realu i nawet jak wygrają LM. Ja za tydzień lub dwa o tym zapomnę. Nie zamierzam w życiu wszystkiego brać na poważnie i opłakiwać że sedziowie pomagają dla Realu. Bo jutro może być to nie istotne. Im dłuższy czas im kibicuje to nie przeżywam aż tak tego wszystkiego. Szkoda zdrowia. Radzę to niektórym brać z przymrużeniem oka. Bo wam życie przeminie.

3

@FcBforever221 To tylko rozrywka, zabawa, w dużej mierze część popkultury, a niektórzy sprawiają wrażenie gotowych do mordu w imię klubu, który widzieli tylko w telewizji. Raz wygrają jedni, raz wygrają drudzy. Po co dramatyzować? Od dobrych kilku/kilkunastu tygodni można było być nastawionym na to, że Real zgarnie mistrzostwo. Jest gorycz, jest rozczarowanie, jest zawód, ale taki jest sport. Trzeba rano wstać, iść do pracy/szkoły, zająć się swoimi sprawami. Nie ma co nadmiernie zaprzątać sobie głowy rzeczami, na które nie mamy bezpośredniego wpływu. Możliwość dyskusji i obejrzenia tych 60 spotkań w sezonie. To jedyne co nam zostaje.

Trochę przykre jest to, że bycie kibicem/sympatykiem Barcelony/Realu sprowadza się ostatnio w dużej mierze do tego, żeby źle życzyć tym drugim, a nie kibicować swoim. Zwycięstwo Barcelony 5:0 z Celtą czy Sportingiem nie wzbudza żadnych większych emocji, a jedynie uśmiech na twarzy. Człowiek wariuje natomiast, kiedy Eibar przywozi jeden punkt z Bernabeu.

0

@Indyczka Życie nie przeminie bo Barca to nieodłączna czesc bez ktorej ciężko żyć, razem wygrywamy, razem przegrywamy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?